Rate this post
مجموعه کتاب ده جلدی نبرد با شیاطین دارن شان لرد لاس

کتاب ده جلدی دارن شان نبرد با شیاطین – لرد لاس

با حملهٔ شیاطین خانوادهٔ او نابود می‌شوند وگروبز تنها می‌ماند به خاطر حرف‌هایی که از شیاطین میزند او را به آسایشگاه می‌برند پس از مدتی عمویش که درویش نام دارد به دیدارش می‌آید و می‌گوید که هر چه که دیده حقیقت دارد حتی عکس‌هایی از آن شیاطین را بهش نشان می‌دهد. گروبز را به خانه‌اش می‌برد و گروبز برادر ناتنی اش، بیل-ای، که از پدر با او هم خون است را ملاقات می‌کند بیل-ای در نزدیکی درویش زندگی می‌کند وگمان می‌کند که درویش پدرش است.

درویش برای گروبز نفرین خانوادگی گریدی‌ها را می‌گوید که بعضی از نوجوان‌های این خانواده تبدیل به گرگ نما می‌شوند و تعدادی خانواده‌های گرگ نماها برای فرار از واقعیت مجبور می‌شوند که از ارباب شیطانی که لرد لاس نام دارد کمک بخواهند البته لرد لاس هم این کار را بدون دست مزد انجام نمی‌دهد یکی از آن‌ها با لرد لاس شطرنج بازی می‌کند و دیگری به مبارزه با نوچه‌های لرد لاس می‌پردازد هرکدام از گریدی‌ها که در کارش موفق نباشد هرسه تایشان می‌میرند پس از پیروزی یکی از مبارزان به سرزمین شیاطین می‌رود و مبارزه را ادامه می‌دهد و والدین گروبز همین گونه برای نجات خواهرش که گرگ نما شده بود کشته می‌شوند.گروبز و بیل-ای درویش رادرحال جمع اوری لاشه های حیوانات میبینند .بیل-ای حدس میزند که اون هم یک گرگینه است.

کمی بعددرپی ماجراهایی شخص بیل-ای تبدیل به گرگ نما می‌شود وانهاتصمیم به نجات وی میگیرند که درجریان نبرد گروبز با کلکی زیرکانه از علاقه ای که لرد لاس به درد و اندوه انسان ها دارد جهت پیروزی استفاده میکند وبهمراه عموی خوداورابرای اولین بارشکست میدهند.

شخصیت لرد لاس که یک ارباب شیطانی است تنها دراین قسمت از مجموعه نیامده است بلکه وی در تمامی کتاب های این مجموعه ی شگرف ،نقش دارد.

یکی از مواردی که این مجموعه رابسیار لذت بخش ،هیجان انگیز والبته نسبت به کتاب های هم نوع خودش متمایز میکند ،ارتباط بین عناوین کتاب هاوشخصیت هاست که به مرور اشکارمیشود.

دموناتا یک مجموعه کتاب داستانی ۱۰ جلدی از دارن شان است.

دارن شان پس از اتمام مجموعه حماسه دارن شان قلم به دست گرفت و نوشتن مجموعه دموناتا را آغاز کرد. این کتاب سرنوشت سه نفر به نام‌های گروبز گریدی، کرنل فلک و بک است. هر جلد کتاب از زبان یکی از شخصیت‌های روایت شده‌است.

لردلاس اولین کتاب از مجموعه «نبرد با شیاطین»، ماجرای پسری است به نام گروبز «گروبیچ» گریدی که می‌بیند موجوداتی وحشتناک و غیرقابل تصور خانواده‌اش را به قتل می‌رسانند. تنها کسی که گفته‌های او را باور می‌کند عموی مرموزش «درویش» است…

کتاب دوم -دزد شیطانی- ماجرای کرنل فلیک است که ادعا می کند می تواند بعضی نورها را ببیند اما کسی سخنان او را باور نمی کند تا اینکه برادر او آرت دزدیده می شود…

منبع ویکی پدیا

خرید و فروش ارز های دیجیتال

دانلود مجموعه کتاب های نبرد شیاطین دارن شان – لرد لاس

دانلود با لینک مستقیم با حجم ۲۶MB
کتاب ها با فرمت PDF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست